Yaşasıınnn Ödüllerim Vaarrrr :)

Merhaba canlarım. Taaammm 5 tane arkadaşımdan ödül aldım. O kadar güzel o kadar güzel birşey ki gerçekten anlatamam:) Arkadaşlarım beni unutmamış beni bu ödüle layık görmüşler hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve kucak kucak sevgi gönderiyorum hepinize.
Ödüllerimi almama rağmen arkadaşlarıma geri dönemedim. Çünkü biz işyerimden samimi bir arkadaşımla perşembe akşamlarımızı balık günü ilan ettik. Her perşembe balık alıp yapıyoruz. Dün akşamda sıra bendeydi o yüzden işten gelir gelmez yemeğe giriştiğimden arkadaşlarıma geri dönemedim. Dün akşam fileto mezgit vardı menümüzde. En kısa zamanda onunda yazısını yazarım inşallah.
Bu ödülümü;
http://sonbahartatlar.blogspot.com/ arkadaşlarımdan aldım. Arkadaşlarımı öpüyorum can-ı gönülden.
Bu ödülümü de canım arkadaşlarım 
http://guloannemutfakta.blogspot.com/ ‘dan aldım.
Yine kucak kucak sevgilerimi sunuyorum her ikisinide 🙂
Ben bu iki ödül için ayrı ayrı isim yazmaktansa her ikisinide aynı arkadaşlarıma gönderiyorum. Çifter çifter gelen ödüllerimi çifter çifter arkadaşlarıma gönderiyorum. Veee kısmetse yarın görüşmek için izin istiyorum 🙂

Nazlı

1984 Tekirdağ doğumluyum. Son durağı Ankara olan bir memurum. 2010 yılından beri en güzel hobim olan bloğumu yazıyorum. Annesinin okuyor diye mutfağa sokmadığı; ama bir elinde elma, gözü hamurun kıvamında, yemeğin suyunda olan küçük bir kızdım. Kaçamak girdiğim mutfakta, annemin tarif defterinden kulak memesi kıvamında nişastalı kurabiye hamuru yoğurarak bulaştım bu işlere. Pişirdikçe sevdim, yedirdikçe daha çok pişirdim. Evlendim. Kendi mutfağımda pişirmekten daha da çok zevk aldım. Acemi halimle pişirdiklerimi sevdirdim, tarifler istendikçe mutlu oldum. Paylaşmayı seven yanım ağır bastı, bir anda blog yazmaya karar verdim. Hem içimi döktüm, hem hayatımı paylaştım hem de severek pişirdiklerim başka mutfaklarda da pişsin istedim. Pişirme aşkı, fotoğraf aşkıyla birleşince vazgeçilmez bir tutku oldu benim için. Tek dileğim, bu tutkuyla paylaştığım yemeklerimi sizin de mutfaklarınızda sevgiyle pişirmeniz.

Yaşasıınnn Ödüllerim Vaarrrr :)” için 16 yorum

 • 03 Aralık 2010 tarihinde, saat 21:33
  Permalink

  nazlımmm nasıl mutlu oldum anlatamam tatlım.kabul etmezmiyim hiç.uçarak geldim sana.ödül için tebrik ediyorum evvela.ve beni de unutmadığın için teşekkür ederek ödülümü yüreğime saklıyorum.sevgiler…

  Yanıtla
 • 04 Aralık 2010 tarihinde, saat 00:01
  Permalink

  Merhaba canım tebrik ederim ödül aldığın için ve beni de unutmadığın için teşekkürler. Daha çok yeni olduğumdan daha önce hiç ödül almamıştım 🙂 Sevgilerimle..

  Yanıtla
 • 04 Aralık 2010 tarihinde, saat 00:40
  Permalink

  Nazlıcım tebrik ederim nice güzel ödüllere sevgiler.

  Yanıtla
 • 04 Aralık 2010 tarihinde, saat 01:30
  Permalink

  sayende hem mimin tadına baktım hemde ödülün :)) çoooook teşekkür ettim ablacım. ödülün içinde kutluyorum. muckkkkkkk

  Yanıtla
 • 04 Aralık 2010 tarihinde, saat 02:24
  Permalink

  Çok teşekkürler ödüller için 🙂

  Yanıtla
 • 05 Aralık 2010 tarihinde, saat 18:46
  Permalink

  Ödüller icin seni tebrik ediyorum. Beni da bu güzel ödüllere layik gördügün icin de cok tesekkür ediyorum. Sevgilerimle.

  Yanıtla
 • 08 Aralık 2010 tarihinde, saat 14:53
  Permalink

  Merhaba canım nihayet ödüllerini yayınlayabildim. Bu ara işim hep acele nedense 🙂 Tekrar teşekkürler, ödül verenlerin çok olsun. Sevgilerimle..

  Yanıtla

Görüşleriniz benim için oldukça değerli.

%d blogcu bunu beğendi: