Serdar Ortaç Kara Kedi

Bu ara takıntılı bir şekilde dinlediğim tek albüm Serdar Ortaç ‘ın Kara Kedi albümü. O kadar çok dinliyorum ki işyerinde neredeyse tüm şarkıları ezberleyeceğim. Albümde 17 tane şarkı var; dinle dinle bitmiyor. En çokta Poşet, Kara Kedi ve Gülün Rengi şarkılarını seviyorum. Eğer hala dinlemediyseniz bu albümü edinmenizi şiddetle tavsiye ediyorum 🙂

İsterseniz Serdar Ortaç’ın kendi sitesindende dinleyebilirsiniz. İşte buyrun.

Nazlı

1984 Tekirdağ doğumluyum. Son durağı Ankara olan bir memurum. 2010 yılından beri en güzel hobim olan bloğumu yazıyorum. Annesinin okuyor diye mutfağa sokmadığı; ama bir elinde elma, gözü hamurun kıvamında, yemeğin suyunda olan küçük bir kızdım. Kaçamak girdiğim mutfakta, annemin tarif defterinden kulak memesi kıvamında nişastalı kurabiye hamuru yoğurarak bulaştım bu işlere. Pişirdikçe sevdim, yedirdikçe daha çok pişirdim. Evlendim. Kendi mutfağımda pişirmekten daha da çok zevk aldım. Acemi halimle pişirdiklerimi sevdirdim, tarifler istendikçe mutlu oldum. Paylaşmayı seven yanım ağır bastı, bir anda blog yazmaya karar verdim. Hem içimi döktüm, hem hayatımı paylaştım hem de severek pişirdiklerim başka mutfaklarda da pişsin istedim. Pişirme aşkı, fotoğraf aşkıyla birleşince vazgeçilmez bir tutku oldu benim için. Tek dileğim, bu tutkuyla paylaştığım yemeklerimi sizin de mutfaklarınızda sevgiyle pişirmeniz.

Serdar Ortaç Kara Kedi” için 4 yorum

 • 10 Haziran 2010 tarihinde, saat 18:26
  Permalink

  serdar ortaç severim bende gülüm söyle şimdi albümü indirdinmi bilgisayardan yoksa aldınmı yada almasaydın ben sana yollardım bizde çok var koli koli :))

  Yanıtla
 • 10 Haziran 2010 tarihinde, saat 19:13
  Permalink

  evet korsana hayır diyoruz lütfen sen ne istiyosan söyle ben gönderirim canikom sana para verme hiç 🙂

  Yanıtla

Görüşleriniz benim için oldukça değerli.

%d blogcu bunu beğendi: