Harikalar Mutfağı Şefini Seçiyor

Size güzel bir haberle merhaba diyorum sevgili arkadaşlarım.
Harikalar Mutfağı Şefini Seçiyor yarışmasında 4. olduğum haberi düştü mail kutuma 🙂
Hem bir şaşkınlık hem de sevinçle karşıladım bu harika haberi.
Severek yaptığım ve paylaştığım lezzetlerimin, böyle bir ödüle layık görülmesi beni ziyadesiyle mutlu etti.
Benim gibi birçok arkadaşımın tariflerini paylaştığı bir site Harikalar Mutfağı. Elinizde bulunan malzemeler ile arama yapabileceğiniz, istediğiniz kalori aralığında tarifler bulabileceğiniz, adı gibi harika bir site burası.
En yeni ve en beğenilen tarifleri kolaylıkla filtreleyerek istediğiniz tarife ulaşabilirsiniz. 
Blogger arkadaşlarım ise tariflerini daha çok kişiye ulaştırabilir, tariflerinin altına bıraktıkları linkler ile  bloglarına daha fazla okuyucu çekebilirler.

Ayrıca paylaşılan tariflerin altında o yemeği hangi mutfak malzemesi ile yapmak uygun ise gösteriyor, tıkladığınızda sizi çeşit çeşit mutfak gereçleri ile dolu Cookplus.com sayfasına yönlendiriyor. Dilediğiniz mutfak gerecini uygun fiyatlarla bu sitede bulmanız mümkün.
Hangi kadın, hele ki yemek yapmayı seviyorsa mutfak malzemelerine düşkün olmaz. Her alış verişimizde poşetimizde muhakkak bir parça mutfak malzemesi bulunur. Bir de benim gibi internet alış verişine de düşkünseniz, favori siteniz olarak cookplus‘ ı ekleyin lütfen. Zaten benim Harikalar Mutfağı ile tanışmama vesile olan cookplus‘ tır. 
Harikalar Mutfağı ve Cookplus’ı sosyal medyada takip etmek için;
Harikalar Mutfağı’ nı takip edin, yeniliklerden ve yeni yarışmalardan sizinde haberiniz olsun.
Kocaman sevgiler, mutlu haftalar herkese 🙂

Nazlı

1984 Tekirdağ doğumluyum. Son durağı Ankara olan bir memurum. 2010 yılından beri en güzel hobim olan bloğumu yazıyorum. Annesinin okuyor diye mutfağa sokmadığı; ama bir elinde elma, gözü hamurun kıvamında, yemeğin suyunda olan küçük bir kızdım. Kaçamak girdiğim mutfakta, annemin tarif defterinden kulak memesi kıvamında nişastalı kurabiye hamuru yoğurarak bulaştım bu işlere. Pişirdikçe sevdim, yedirdikçe daha çok pişirdim. Evlendim. Kendi mutfağımda pişirmekten daha da çok zevk aldım. Acemi halimle pişirdiklerimi sevdirdim, tarifler istendikçe mutlu oldum. Paylaşmayı seven yanım ağır bastı, bir anda blog yazmaya karar verdim. Hem içimi döktüm, hem hayatımı paylaştım hem de severek pişirdiklerim başka mutfaklarda da pişsin istedim. Pişirme aşkı, fotoğraf aşkıyla birleşince vazgeçilmez bir tutku oldu benim için. Tek dileğim, bu tutkuyla paylaştığım yemeklerimi sizin de mutfaklarınızda sevgiyle pişirmeniz.

Harikalar Mutfağı Şefini Seçiyor” için 2 yorum

Görüşleriniz benim için oldukça değerli.

%d blogcu bunu beğendi: