Bloguma neler oluyor ???

Arkadaşlar malumunuz konuyla ilgili Afet ablamın sayfasına yönlendiriyorum sizi. Bu konuyla ilgili herkes tepkisini koysun. Sadece bir yorum bırakın yazının altına.
Birde DNS ayarlarınızı değiştirerek bloglarınıza şimdilik ulaşabilirsiniz. Ayrıca bloglarınızın yedeğini almayı unutmayın lütfen.
DNS ayarlarını değiştirme nasıl yapılır buraya tıkla!!

Bloguma dokunma ile ilgili bir imza kampanyası daha var. Sesimizi ne kadar uzaklara duyurursak o kadar iyi. Lütfen paylaşalım!!
BlogumaDokunma

Nazlı

1984 Tekirdağ doğumluyum. Son durağı Ankara olan bir memurum. 2010 yılından beri en güzel hobim olan bloğumu yazıyorum. Annesinin okuyor diye mutfağa sokmadığı; ama bir elinde elma, gözü hamurun kıvamında, yemeğin suyunda olan küçük bir kızdım. Kaçamak girdiğim mutfakta, annemin tarif defterinden kulak memesi kıvamında nişastalı kurabiye hamuru yoğurarak bulaştım bu işlere. Pişirdikçe sevdim, yedirdikçe daha çok pişirdim. Evlendim. Kendi mutfağımda pişirmekten daha da çok zevk aldım. Acemi halimle pişirdiklerimi sevdirdim, tarifler istendikçe mutlu oldum. Paylaşmayı seven yanım ağır bastı, bir anda blog yazmaya karar verdim. Hem içimi döktüm, hem hayatımı paylaştım hem de severek pişirdiklerim başka mutfaklarda da pişsin istedim. Pişirme aşkı, fotoğraf aşkıyla birleşince vazgeçilmez bir tutku oldu benim için. Tek dileğim, bu tutkuyla paylaştığım yemeklerimi sizin de mutfaklarınızda sevgiyle pişirmeniz.

Bloguma neler oluyor ???” için 7 yorum

 • 02 Mart 2011 tarihinde, saat 21:18
  Permalink

  Ben ayarları filan değiştirmedim canım ama,girebiliyorum..
  Tabii şimdilik..
  Yarının garantisi yok..
  Geçici bir durum olduğunu düşünüyorum,daha doğrusu düşünmek istiyorum..
  İnşaallah düzelecek..
  gereken linkleri tıklayıp,gerekeni de yapıcam inşaallah:)
  Çok öptüm seni 🙂
  Özletme kendini,ses ver arada 🙂

  Yanıtla
 • 06 Mart 2011 tarihinde, saat 00:28
  Permalink

  Ben dns ayarlarımı değiştirdim artık girebiliyorum çok şükür. bilgi için teşekkürler sevgiler..

  Yanıtla
 • 06 Mart 2011 tarihinde, saat 21:28
  Permalink

  Zelihacığım inat ettim bende bir yere gitmiyorum. İnşallah düzelecek 🙁

  Öznurcuğum çok iyi olmuş. En azından birbirimizden haber alabiliyoruz..

  Yanıtla
 • 28 Mart 2011 tarihinde, saat 13:18
  Permalink

  30 Mart – 25 Nisan 2011 tarihleri arasında HOBİ DÜNYAM .WOMENFORUM.NET ve http://www.papatya68.blogspot.com tarafından düzenlenen yemek etkinliklerinin 12.’si olan “45 Dakikalık Tarifler” etkinliğine ben http://www.tarifkolik.com ev sahipliği yapacağım.

  Siz değerli arkadaşlarım ve katılmak isteyen herkesi etkinliğime davet ediyorum.

  Bunun için yapmanız gerekenler:
  Siteniz varsa; Sitenizde tarifinizi yayınladıktan sonra benim linkimi verip hobidünyam yemek etkinliği için olduğunu belirtmeli ve bana yorum bırakarak yada mail atarak haber
  vermelisiniz. Herkesin bu etkinlikten haberdar olabilmesi için sayfamdan html kodunu alarak etkinlik bannerını sayfanıza eklemeyi lütfen unutmayın.

  Siteniz yoksa; oznur@tarifkolik.com adresime isminizi ve tarifinizi fotoğrafıyla beraber mail atmanız yeterlidir. İstediğiniz kadar tarifle katılabilirsiniz.

  Haydi hazırlanması ve pişmesi 45 dakikayı geçmeyecek pratik tariflerinizi 25 Nisan’a kadar gönderin ve ne kadar hızlı olduğunuzu gösterin.

  Bu davetiyeyi ulaştırabildiğim, ulaştıramadığım herkes etkinliğimize davetlidir. Siteniz olsun olmasın paylaşmak istediğiniz değerli tariflerinizi bekliyorum. Şimdiden katılımcı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

  NOT:hobidünyam etkinliklerine ev sahibeliği yapmak isteyenler
  http://papatya68.blogspot.com/ adresine başvurabilirler…

  GÜZEL PAYLAŞIMLARLA BULUŞMAK DİLEĞİYLE

  SEVGİLER..

  ÖZNUR

  Yanıtla
 • 13 Nisan 2011 tarihinde, saat 13:59
  Permalink

  canım merhaba gerçekten herkesin keyfi kaçtı bu blog kapanma açılma meselesinden. Ama yine de arada bir bişeyler yayınlıyorum bende.

  Yanıtla

Görüşleriniz benim için oldukça değerli.

%d blogcu bunu beğendi: