Ankara İş Sağlığı ve Güvenliği Akademisi

Merhaba canlar,
Üç haftalık koşturmacanın ardından normale dönen hayatımdan sesleniyorum size. Bu üç hafta inanılmaz eğlenceli, bol bilgi dolu, kendime ayırdığım çok az vakitli bir üç haftaydı.
Ne mi yaptım? Ankara İş Sağlığı ve Güvenliği Akademisinde iş güvenliği eğitimi aldım.
23 gün boyunca her gün gittiğim kursa o kadar alışmıştım ki, son günlerde o kadar yorulmama rağmen bittiğine çok üzüldüm.
Her gün işten dönerken önünden geçtiğim kursumdan çok hoş anılarla ayrıldım.
Bildiklerinin tek kelimesini bile kendilerine saklamayarak, çok değerli tecrübelerini bizlere aktaran sevgili hocalarımızla tanışmak, onların öğrencisi olmak benim için ayrı bir zevkti.
Eğitim ortamının sıcaklığı, hocalarımızın ilgisi, her zaman karşılaştığımız güler yüz ve tabiki ders aralarında bardak bardak içtiğimiz o güzelim çay doğru yerde olduğumu her an hissettirdi bana.
Eğer sizde Ankara’ da yaşıyorsanız ve uzmanlık eğitimi alacaksınız kesinlikle Ankara Akademili olmalısınız. 
Dört tane birbirinden değerli emekli iş müfettişi hocamıza ne kadar teşekkür etsem az. Ben Ankara’ da başka bir eğitim kurumunda böylesine kaliteli bir eğitim verildiğini inanın düşünmüyorum ve çevreme de tavsiye etmekten geri kalmıyorum.
 Ankara’ ya geleli henüz 7 ay gibi kısa bir zaman oldu ama kursum sayesinde çok değerli arkadaşlar edindim. Bundan sonra da iletişimimizi koparmayacağımıza eminim. Çeşitli meslek dallarından, farklı iş alanlarından ve değişik yaşlardan 20 ye yakın öğrenciydik. Böylesine kıymetli insanlarla tanışmış olmak, onlarla arkadaşlık etmek çok mutlu etti beni. Hepsine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.
Ve son olarak kendi elleriyle beni kursa yazdıran, yapabileceğime inanan, yoğun tempomdan dolayı ev ve yemek işlerindeki aksamalara katlanan, elinden geldiğince bana yardım eden eşime de kocaman kocaman teşekkür ediyorum. Sayesinde evimizin ikinci iş güvenliği uzmanı olacağım inşallah 🙂
Aşağıya Ankara İş Sağlığı ve Güvenliği Akademisi‘ nin bilgilerini ekledim. İlgilenen arkadaşlar buradan iletişime geçebilirler.
Herkese kocaman sevgilerrr 🙂

Adres : Sehit Cemalettin Cad. No:3 Kat:2-3 Aydinlikevler / Ankara (Nissan Bayi Üstü)
Tel : 0 312 219 61 55
Fax : 0 312 219 61 56
GSM: 0 553 304 14 01
E-Mail : bilgi@ankaraisguvenligi.com

Nazlı

1984 Tekirdağ doğumluyum. Son durağı Ankara olan bir memurum. 2010 yılından beri en güzel hobim olan bloğumu yazıyorum. Annesinin okuyor diye mutfağa sokmadığı; ama bir elinde elma, gözü hamurun kıvamında, yemeğin suyunda olan küçük bir kızdım. Kaçamak girdiğim mutfakta, annemin tarif defterinden kulak memesi kıvamında nişastalı kurabiye hamuru yoğurarak bulaştım bu işlere. Pişirdikçe sevdim, yedirdikçe daha çok pişirdim. Evlendim. Kendi mutfağımda pişirmekten daha da çok zevk aldım. Acemi halimle pişirdiklerimi sevdirdim, tarifler istendikçe mutlu oldum. Paylaşmayı seven yanım ağır bastı, bir anda blog yazmaya karar verdim. Hem içimi döktüm, hem hayatımı paylaştım hem de severek pişirdiklerim başka mutfaklarda da pişsin istedim. Pişirme aşkı, fotoğraf aşkıyla birleşince vazgeçilmez bir tutku oldu benim için. Tek dileğim, bu tutkuyla paylaştığım yemeklerimi sizin de mutfaklarınızda sevgiyle pişirmeniz.

Görüşleriniz benim için oldukça değerli.

%d blogcu bunu beğendi: